Club

Good vibes

Current track

Title

Artist


POŚMIERTNY SINGIEL AVICII „TOUGH LOVE” JEST JUŻ DOSTĘPNY

Written by on 11 maja 2019

„Tough Love”, nowy pośmiertny singiel Avicii, został wydany i można go usłyszeć poniżej.

Jest to drugi utwór, który zostanie wydany z pośmiertnego nowego albumu producenta, który nosi tytuł TIM i ma się ukazać 6 czerwca. Utwór został wyprodukowany przez Vincenta Pontare i Salem Al Fakira (AKA Vargas i Lagola). Producenci pracowali także z Avicii przed jego śmiercią na utworach takich jak „Silhouettes” i „Hey Brother”.

Numer był w 80% ukończony w momencie jego śmierci nieco ponad rok temu i zawiera wkłady wokalne Vargasa i szwedzkiej piosenkarki Agnes, która jest żoną Vargasa. 

„Ten musi być duetem”, zauważył Avicii, pracując na nim przed śmiercią. „Najfajniejsza rzecz to prawdziwa para. Melodia na ścieżce czerpie inspirację także z czasów, gdy producent studiował tradycyjną muzykę północno-zachodnich Indii.

Wydanie „Tough Love” jest kontynuacją „SOS”, który był pierwszym utworem zaprezentowanym z albumu TIM. Wpływy netto z wydania albumu trafią do Fundacji Tima Berglinga , która została uruchomiona w marcu z zamiarem wsparcia osób i organizacji działających na rzecz zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom. 

Avicii został nagrodzona pośmiertnie Grammy w Szwecji w lutym. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *