Current track

Title

Artist

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime

POŚMIERTNY SINGIEL AVICII „TOUGH LOVE” JEST JUŻ DOSTĘPNY

Written by on 11 maja 2019

„Tough Love”, nowy pośmiertny singiel Avicii, został wydany i można go usłyszeć poniżej.

Jest to drugi utwór, który zostanie wydany z pośmiertnego nowego albumu producenta, który nosi tytuł TIM i ma się ukazać 6 czerwca. Utwór został wyprodukowany przez Vincenta Pontare i Salem Al Fakira (AKA Vargas i Lagola). Producenci pracowali także z Avicii przed jego śmiercią na utworach takich jak „Silhouettes” i „Hey Brother”.

Numer był w 80% ukończony w momencie jego śmierci nieco ponad rok temu i zawiera wkłady wokalne Vargasa i szwedzkiej piosenkarki Agnes, która jest żoną Vargasa. 

„Ten musi być duetem”, zauważył Avicii, pracując na nim przed śmiercią. „Najfajniejsza rzecz to prawdziwa para. Melodia na ścieżce czerpie inspirację także z czasów, gdy producent studiował tradycyjną muzykę północno-zachodnich Indii.

Wydanie „Tough Love” jest kontynuacją „SOS”, który był pierwszym utworem zaprezentowanym z albumu TIM. Wpływy netto z wydania albumu trafią do Fundacji Tima Berglinga , która została uruchomiona w marcu z zamiarem wsparcia osób i organizacji działających na rzecz zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom. 

Avicii został nagrodzona pośmiertnie Grammy w Szwecji w lutym. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *